o firmie

„Lemarpol Wózki Widłowe” Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1994 roku jako rodzinna firma wyłącznie z polskim kapitałem. Dzięki rzetelnej i kompleksowej obsłudze szerokiego grona klientów, wypracowaliśmy mocną i stabilną pozycję w branży wózków widłowych. Obecnie jesteśmy czołowym importerem japońskich wózków widłowych, zarówno nowych, jak i używanych marki Toyota, Komatsu, Nissan i innych. O wysokiej jakości oraz niezawodności oferowanych przez nas urządzeń, przekonało się już ponad 3 tysiące zadowolonych klientów.

Jako jedyna firma w Polsce, w bieżącej ofercie posiadamy ok. 300 sztuk podnośników, co ułatwia nam zrealizowanie każdego zamówienia w krótkim czasie. Oferujemy sprzedaż nowych i używanych wózków widłowych najlepszych japońskich marek, a nasza szeroka oferta oraz elastyczność pozwala nam zaspokoić każdą potrzebę klienta. Zakupione urządzenia dostarczamy w każde wskazane miejsce własnym specjalistycznym transportem, każdorazowo udzielając gwarancji klientowi, w zależności od roku produkcji, nawet do 36 m-cy. Wszelkie naprawy objęte gwarancją są wykonywane u klienta nieodpłatnie. W przypadku niemożności usunięcia awarii w ciągu 48 godzin od zgłoszenia, dostarczamy na własny koszt urządzenie zastępcze. Od kilku lat należymy do grona stałych dostawców Europejskiego Funduszu Leasingowego, który szybko i fachowo pomaga w sfinansowaniu transakcji, również w przypadku podnośników używanych.
Oprócz sprzedaży wózków widłowych, wprowadziliśmy także idealne rozwiązanie, zwłaszcza dla firm z dużym natężeniem pracy, jakim jest wynajem długoterminowy. Pozwala ono wyeliminować obciążenie finansowe związane z zakupem nowych urządzeń, jak również maksymalnie ogranicza wydatki na wydziały utrzymania ruchu. W zamian za ustaloną opłatę dostarczamy sprzęt najwyższej jakości i zajmujemy się jest obsługą w pełnym zakresie.
Ponadto zachęcamy do skorzystania z usług działu serwisu, który w profesjonalny sposób zajmie się remontem Państwa sprzętu oraz przygotowaniem do obowiązkowej rejestracji w UDT, zapewniając w razie konieczności urządzenie zastępcze.


KONTAKT:

ANDRYCHóW, ul. Krakowska 123

ZATOR, ul. S.Staszica

dział sprzedaży i wynajmu wózków widłowych
tel/fax: 033/870-51-13; 870-51-54

tel. kom. 609-083-506
e-mail: lemarpol@lemarpol.pl, www.lemarpol.pl

dział serwisu: tel/fax: 033/870-52-57
serwis@lemarpol.pl

dział części zamiennych: tel/fax: 033/875-29-03
czesci@lemarpol.pl


Warszawa, ul. Połczyńska 106 b:
tel/fax: 022/664-12-71

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!