DP1F1A15
http://www.lemarpol.org/ EW 3763
http://www.lemarpol.org/
http://www.lemarpol.org/ UNICARRIERS NR EW 3770
http://www.lemarpol.org/ EW 3672
http://www.lemarpol.org/ (3464)
http://www.lemarpol.org/ (3463)
http://www.lemarpol.org/ JCB RTFL 930 (3437- EW)
Firma „Lemarpol” za strategiczny cel swojej działalności przyjęła sprostanie oczekiwaniom klienta, który osiągamy dzięki najwyższej jakości naszych produktów.

Jako jedyna firma w Polsce, w bieżącej ofercie posiadamy ok. 300 sztuk podnośników, co ułatwia nam     zrealizowanie każdego zamówienia w krótkim czasie. Oprócz podnośników używanych, oferujemy sprzedaż nowych wózków widłowych najlepszych japońskich marek, takich jak: Komatsu, Toyota, Nissan. Na zamówienie klienta, jesteśmy w stanie sprowadzić podnośnik o żądanych, nietypowych parametrach. Jako alternatywę proponujemy na dogodnych warunkach cenowych sprzedaż podnośników produkcji chińskiej, bazujących na podzespołach japońskich, odznaczających się bardzo dobrą jakością i dużą wytrzymałością. W segmencie podnośników elektrycznych, oprócz wózków japońskich, oferujemy Państwu podnośniki włoskiej marki Pramac, która to coraz bardziej poszerza swoją obecność na rynku, adaptując się do nowych wymagań.

Szeroka oferta oraz elastyczność firmy „Lemarpol” pozwala na zaspokojenie każdej potrzeby klienta. Zakupione urządzenia dostarczamy w każde wskazane miejsce własnym specjalistycznym transportem, każdorazowo udzielając gwarancji klientowi, która w przypadku podnośników nowych wynosi 36 m-cy.

Mamy nadzieję, iż dzięki znakomitej jakości użytych komponentów oraz zastosowaniu nowoczesnych technik produkcji i zaawansowanej technologii, oferowane przez nas produkty spełnią Państwa oczekiwania.


Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą produktów PRAMAC, natomiast w sprawie asortymentu innych firm prosimy o złożenia zapytania poprzez formularz.

Zapraszamy do współpracy.Zapytanie o wózek

 

Wyślij do nas zapytanie w sprawie wózka za pośrednictwem poniższego formularza.

 

NOWYUŻYWANY
LPGDIESELELEKTRYCZNY
PNEUMATYCZNE
SUPERELASTYCZNE